Oolong Jest 7 produktów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
 • 19,00 zł

  Półfermentowana herbata z Tajwanu o wyraźnym smaku i aromacie. Jeden z najbardziej popularnych oolongów.

  19,00 zł
 • 49,00 zł

  Bazę tej wysokojakościowej herbaty oolong stanowi herbata z Anxi w Fujian. Przed wysuszeniem liście herbaty są w wyjątkowy sposób aromatyzowane mlekiem.

  49,00 zł
 • 78,00 zł

  Herbata ta jest szczególnie lubiana przez wielbicieli chińskich herbat. Liście tego pachnącego oolonga zbierane są latem. Ze względu na pobudzający charakter tej herbaty najlepiej nadaje się ona na poranki. Aby w pełni cieszyć się pięknem delikatnych liści, które otwierają się podczas parzenia proponuje się serwowanie jej w szklankach lub szklanych...

  78,00 zł
 • 42,00 zł

  Wysokiej jakości oolong o dużych liściach, uprawiany na organicznych plantacjach w prowincjach Guangxi. Po zaparzeniu liści otrzymujemy żółtawo-zielonkawy napar o delikatnie kwiatowym aromacie i subtelnym owocowo-słodkawym posmaku. Parzenie: 90C 3-4min, odcedzić i podawać, możliwe parzenie wielokrotne.

  42,00 zł
 • 23,00 zł

  Składniki: chińska Sencha, herbata żółta, gunpowder Chun Mee, Pai Mu Tan, Lung Tshing, Linyum, White Snow, Pi Lo Chun, Oolong, ananas, truskawki, płatki słonecznika. Wybitnie wakacyjna mieszanka wysokiej jakości herbat. Dobra na ciepło i na zimno.

  23,00 zł
 • 112,00 zł

  Legendarna herbata Da Hong Pao o słodkawych nutach dojrzałych brzoskwiń i miodu, o której czytamy w "Zapiskach o herbacie" Pana Roberta Tomczyka.

  112,00 zł
 • 8,00 zł
  Nowy

  Rzadko spotykany oolong z kultywaru Shui Xian z okolic Zhangping w prowincji Fujian. Liście herbaciane sprasowane w kostki, po zaparzeniu dają jasny napar w kolorze ochry, powoli uwalniają słodkie akcenty przypominające zapach płatków róży i kwitnącego jaśminu.

  8,00 zł
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów