Toshifumi Shibamoto Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • 46,00 zł

  Wytworzona z mocnych i dojrzewających w pełnym słońcu liści wg tradycyjnej metody przy użyciu kotła Kamacha, ta prażona zielona herbata charakteryzująca się świeżością przełamaną słodkimi tonami przypominającymi miętę, dzięki czemu dobrze nadaje się do spożywania po posiłku. Napar ten może być parzony gorącą, zimną jak i zmrożoną wodą.

  46,00 zł
 • 78,00 zł

  Herbata ta jest szczególnie lubiana przez wielbicieli chińskich herbat. Liście tego pachnącego oolonga zbierane są latem. Ze względu na pobudzający charakter tej herbaty najlepiej nadaje się ona na poranki. Aby w pełni cieszyć się pięknem delikatnych liści, które otwierają się podczas parzenia proponuje się serwowanie jej w szklankach lub szklanych...

  78,00 zł
 • 39,00 zł

  Prażony oolong, delikatna herbata o przyjemnym i bogatym posmaku prażonych ziaren, to kolejna nietuzinkowa i unikalna herbata. Nasz przyjaciel Toshifumi Shibamoto z Japonii jest mistrzem w obrabianiu liści krzewu herbacianego. Każda herbata powstaje  dzięki długotrwałym  eksperymentom w stosowaniu tradycyjnych technik typu prażenie w kotle „kama”.

  39,00 zł
 • 58,00 zł

  Wyjątkowa zielona herbata o delikatnym zapachu kwiatu wiśni, dostępna wyłącznie w tym sezonie. Jej orzeźwiający i słodkawy smak przywodzi na myśl najpiękniejsze zapachy wiosny.

  58,00 zł
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów