1. Sklep internetowy herbatyczas.pl prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.

2. Właścicielem sklepu jest firma Małgorzata Markowska z siedzibą przy ul. Ludna 3A, 00–406 Warszawa, wpisana w Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Prezydenta m.st. Warszawy pod nr 452754, nr NIP 841-130-00-44, nr REGON 771600220.

3. Zamówienie można złożyć bezpośrednio poprzez stronę herbatyczas.pl, mailowo na adres herbaciarnia@herbaciarnia.waw.pl lub telefonicznie na numer 880 908 780. Zamówienie może składać tylko osoba fizyczna pełnoletnia.

4. Wszystkie ceny towarów w sklepie internetowym herbatyczas.pl są cenami brutto - zawierają podatek VAT. Do zamówienia doliczane są koszty przesyłki.

5. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu lub wprowadzania w nich zmian.

6. Zamówiony towar wysyłany jest za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej. Koszt wysyłki pokrywa Klient. Dostawy realizowane są na terenie Polski.

7. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:

- przy odbiorze: należność pobiera listonosz lub kurier;

- kartą kredytową: należność pobierana jest w chwili wysyłki paczki z zamówionymi towarami;

- przelewem bankowym na konto sklepu.

8. W okresie 10 dni od dostarczenia zamówionego towaru, Klient ma prawo do jego zwrotu bez podania przyczyny w ramach odstąpienia od umowy. Zwracany towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy jego ilość i waga jest zgodna z ilością i wagą dostarczoną i nie był używany. Towar należy odesłać wraz z dowodem zakupu w oryginalnym opakowaniu. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 5 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez Klienta. Koszty dostawy i odesłanie towaru nie podlega zwrotowi.

9. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim. Przedmiotem umowy jest towar wymieniony w zamówieniu. Językiem zawarcia umowy jest język polski.

10. Zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r.(Dz. U. 2002 r. nr 102 poz. 926, z późniejszymi zmianami) każdy Klient sklepu herbatyczas.pl ma prawo wglądu do swoich danych, ich poprawiania, oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania.

11. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez naszą firmę Państwa danych osobowych zawartych w zamówieniu zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy z dn.29 sierpnia 1997r o ochronie danych osobowych ( Dz. U. Nr 133, poz. 883).

12. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.

13. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem mają zastosowanie przepisy kodeksu cywilnego.