Oolong Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • 19,00 zł

  Półfermentowana herbata z Tajwanu o wyraźnym smaku i aromacie. Jeden z najbardziej popularnych oolongów.

  19,00 zł
 • 78,00 zł

  Herbata ta jest szczególnie lubiana przez wielbicieli chińskich herbat. Liście tego pachnącego oolonga zbierane są latem. Ze względu na pobudzający charakter tej herbaty najlepiej nadaje się ona na poranki. Aby w pełni cieszyć się pięknem delikatnych liści, które otwierają się podczas parzenia proponuje się serwowanie jej w szklankach lub szklanych...

  78,00 zł
 • 42,00 zł

  Wysokiej jakości oolong o dużych liściach, uprawiany na organicznych plantacjach w prowincjach Guangxi. Po zaparzeniu liści otrzymujemy żółtawo-zielonkawy napar o delikatnie kwiatowym aromacie i subtelnym owocowo-słodkawym posmaku. Parzenie: 90C 3-4min, odcedzić i podawać, możliwe parzenie wielokrotne.

  42,00 zł
 • 23,00 zł

  Składniki: chińska Sencha, herbata żółta, gunpowder Chun Mee, Pai Mu Tan, Lung Tshing, Linyum, White Snow, Pi Lo Chun, Oolong, ananas, truskawki, płatki słonecznika. Wybitnie wakacyjna mieszanka wysokiej jakości herbat. Dobra na ciepło i na zimno.

  23,00 zł
 • 112,00 zł
  Nowy

  Wysokie góry Wuyi w Chinach to słynne pola herbaciane, które sprawiają, że Da Hong Pao (Wielka Purpurowa Szata) jest tak wspaniała. Duże liście są w 40% utlenione i dają napar wyjątkowy, o różnorodnych, słodkawych nutach: dojrzałych brzoskwiń, miodu i ciemnej melasy. Liście można zaparzać kilka razy.

  112,00 zł
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów