Aneta Zatyka Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • 28,00 zł

  Niewielka jasno szkliwiona gliniana czarka o średnicy 7 cm i pojemności 50 ml. Wykonana z dbałością o precyzję. Idealnie nadaje się do celebrowania sztuki parzenia herbaty.

  28,00 zł
 • 35,00 zł

  Krótki opis: Szkliwiona, gliniana czarka o pojemności ok. 50ml w trzech barwach: ceglastej, piaskowej i ceglasto-orzechowej, autorstwa Anety Zatyki. W ulubiony sobie sposób autorka mieszając glinę z różnymi materiałami uzyskała tym razem efekt miły dla oka, ciepło kolorów przypomina, że to herbaty czas...

  35,00 zł
 • 112,00 zł

  Gliniany, szkliwiony na zewnątrz i wewnątrz, czajniczek (hohin) do parzenia herbaty w kolorze jasnej terakoty o odcieniu „kawowo-miodowym”, o pojemności ok. 100ml autorstwa Anety Zatyki. Wyjątkowość  nadaje 'prymarność' kształtu i powierzchni z charakterystycznymi 'pęknięciami'. Dzięki drobnym dziurkom dobrze sprawdza się w parzeniu nawet drobno-listnych...

  112,00 zł
 • 35,00 zł

  Gliniany, szkliwiony kubek o cienkich ściankach w kolorze ciemnego orzecha i odcieniach terakoty, o pojemności ok. 100ml. Zaskakuje surową powierzchnią z piaskową dekoracją i jednocześnie lekkością i delikatnością kształtu nawiązującego do dzwonka -znak rozpoznawczy autorki – Anety Zatyki. Gorąco polecamy zarówno do każdego rodzaju herbaty jak i kawy.

  35,00 zł
 • 65,00 zł

  Gliniany zestaw do parzenia herbaty, według autorskiego projektu Anety Zatyki. W skład zestawu wchodzą dwie czarki ok 50ml i pokrywka - w jednej parzymy, do drugiej przelewamy zaparzony napar gotowy do wypicia. Małe czarki ujmują swą okrągłością, surową piaskową dekoracją i ciepłem barw od orzechowych przez ceglaste do miodowych.

  65,00 zł
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów