• Nowy

Lao Ming Dong Ding Oolong T58

67,00 zł
Brutto

Średnio prażony Dong Ding Oolong stworzony przez mistrza Lao Minga, oznaczenie T58 nadał jej sam autor. Herbata unikatowa, wytwarzana w ściśle limitowanych ilościach, dostępna tylko tym odbiorcom, których twórca osobiście zaakceptował. Jedwabisty i kremowy napar o wyraźnie wyczuwalnych nutach prażenia, pozbawiony śladu obcych smaków lub zanieczyszczeń, pozwala delektować się ciepłą słodyczą i rozgrzewającym smakiem skórki od chleba, nutami kwiatowymi i bardzo delikatnym mlecznym zakończeniem. Wysoka jakość tej herbaty sprawia, że pijąc ją można z łatwością poświęcić jej całą uwagę i zapomnieć na chwilę o otaczającym świecie. Każde kolejne zaparzenie, a możemy ich wykonać naprawdę wiele, pozwala zagłębić się w tej herbacie tak dalece, że nadać jej można miano herbaty kontemplacyjnej.

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Mistrz Lao Ming z Tajwanu od lat zajmuje się herbatami oolong według opracowanej przez siebie metody. Miłości do herbaty nauczył się w domu rodzinnym, gdzie jej picie było codziennym rytuałem. Badając jej smak i właściwości studiował najlepsze metody obróbki i przygotowania liści herbaty, aby uzyskać jak najbardziej zadowalające rezultaty. Każdego roku samodzielnie wyszukuje najlepsze liście z tajwańskich upraw.

Lao Ming nie jest ani farmerem, ani mistrzem sztuki ceremonii herbacianych, choć swoje życie poświęcił odkrywaniu smaku herbaty Dong Ding. Najbliżej mu do artysty, którego niepokój twórczy znajduje odzwierciedlenie w niezrównanym dziele, jakim są jego herbaty.

Herbaty oolong od Mistrza Lao Minga to niezrównane doznanie smakowe, przenoszące uczestników spotkania herbacianego w stan wyciszenia i kontemplacji. Są one dostępne tylko wybranym - osobom wyczulonym na smak, dla których picie jego herbat jest doznaniem. Smaki jego herbat każdy może odczuwać inaczej. Sam Mistrz radzi, aby pić je w samotności, odkrywając tajemnice herbaty w ciszy, bądź też w małym gronie, maksymalnie trzech osób, dzieląc się spostrzeżeniami.

Dong Ding Oolong od mistrza Lao Minga, to produkt ściśle limitowany, dostępny jedynie garstce osób, które wybiera on samodzielnie. Nie trafiają ona do sprzedaży ani na eksport. Mamy zaszczyt być w tym wyjątkowym gronie i za przyzwoleniem Mistrza udostępnić te herbaty w takim zakresie, jak to tylko możliwe, biorąc pod uwagę ich ograniczoną możliwościami twórcy ilość.

Opis

Pochodzenie
Tajwan
Parzenie
90°C, 2~3 min

Brak opinii użytkowników.

Zobacz także