Pu Erh

Pu Erh (ciemne)

 • Pu Erh

  11,00 zł

  Herbata cesarzy chińskich z prowincji Yunnan słynąca ze swych właściwości zdrowotnych.

  Obniża zawartość tłuszczu w organizmie, reguluje poziom cholesterolu i wspomaga procesy trawienia, stąd znana głównie jako odchudzająca. Daje ciemnobrunatny i „gęsty” napar o ziemistym smaku.

 • Pu Erh Dragon Pearls

  24,00 zł

  Herbata Pu Erh z chińskiej prowincji Yunnan, o liściach sprasowanych w małe kule. Delikatnie ziemisty smak jest tutaj lekko wyczuwalny, wzbogacony wyraźnym posmakiem orzecha włoskiego i słodyczą. Kolor naparu, w zależności od parametrów parzenia, od brązowego do ciemnobrunatnego. Jedną porcję liści (kulek) można parzyć wielokrotnie. Nasza propozycja parzenia, to jedna kula na filiżankę.

 • Sheng Pu Erh Tuo Cha

  39,00 zł

  Herbata ciemna Pu Erh w swojej najbardziej tradycyjnej formie - Sheng, czyli naturalnie dojrzewającej, o liściach sprasowanych w formę gniazda. Jej smak dojrzewa wraz z wiekiem, herbaty tego typu przechowuje się latami, aby cieszyć się smakiem zmieniającym się wraz z upływem czasu, od świeżych nut kojarzących się z herbatami zielonymi, do głębokiego, słodkiego smaku po latach leżakowania. W wyniku naturalnie zachodzących w liściach procesów fermentacji uważa się, że ma bardzo korzystny wpływ na organizm człowieka.

  Waga: 100g