Pu Erh

Pu Erh (ciemne)

  • Nowy

  Black Pu Erh Beengcha

  39,00 zł

  Herbata Pu Erh z chińskiej prowincji Yunnan z wiosny 2012 roku, o liściach sprasowanych w dysk, zwany potocznie "plackiem". Porcje do zaparzenia uzyskuje się przez rozłupanie dysku. Smak głęboki, ziemisty, choć przy tym łagodny, kolor naparu bardzo ciemny, niemal czarny. Herbata Pu Erh wspomaga pracę układu trawiennego, polecana do picia po obfitych lub tłustych posiłkach.

 • Black Pu Erh Tuo Cha

  39,00 zł

  Herbata Pu Erh z chińskiej prowincji Yunnan o liściach sprasowanych w gniazdo. Porcje do zaparzenia uzyskuje się przez rozłupanie gniazda. Smak głęboki, ziemisty, choć przy tym łagodny, kolor naparu bardzo ciemny, niemal czarny. Herbata Pu Erh wspomaga pracę układu trawiennego, polecana do picia po obfitych lub tłustych posiłkach.

  Waga: 100g

 • Pu Erh

  11,00 zł

  Herbata cesarzy chińskich z prowincji Yunnan słynąca ze swych właściwości zdrowotnych.

  Obniża zawartość tłuszczu w organizmie, reguluje poziom cholesterolu i wspomaga procesy trawienia, stąd znana głównie jako odchudzająca. Daje ciemnobrunatny i „gęsty” napar o ziemistym smaku.

  • Nowy

  Pu Erh Dragon Pearls

  24,00 zł

  Herbata Pu Erh z chińskiej prowincji Yunnan, o liściach sprasowanych w małe kule. Delikatnie ziemisty smak jest tutaj lekko wyczuwalny, wzbogacony wyraźnym posmakiem orzecha włoskiego i słodyczą. Kolor naparu, w zależności od parametrów parzenia, od brązowego do ciemnobrunatnego. Jedną porcję liści (kulek) można parzyć wielokrotnie. Nasza propozycja parzenia, to jedna kula na filiżankę.

 • Pu Erh Fitness

  11,00 zł

  Połączenie herbaty Pu Erh z Yerba Mate, wspomaga przemianę materii i reguluje pracę układu pokarmowego. Trawa cytrynowa, oraz bogata w witaminę C dzika róża balansują smak typowego Pu Erha nadając przyjemny, orzeźwiający charakter. Idealna propozycja dla osób dbających o komfort układu trawiennego, ale preferujących lekkie smaki. Najlepiej spożywać między posiłkami.

 • Pu Erh Guarana

  12,00 zł

  Składniki: herbata Pu Erh (5-7 lat), guarana, ginko biloba, kawałki czarnej i czerwonej porzeczki, liście maliny i jeżyny, płatki piwonii i bławatka.

  Mieszanka owoców leśnych wraz z herbatą pu erh tworzy kompozycję bogatą w głębokie aromaty i nuty smakowe.

  • Nowy

  Sa Bang Sheng Pu Erh

  39,00 zł

  Herbata Pu Erh Sheng (świeża, surowa, dojrzewająca), wytwarzana z liści starych, dziko-rosnących drzew herbacianych z laotańskiej dżungli. Liście tego Pu Erha w procesie produkcji prasowane są w bambusowych formach do postaci przypominającej cygara. Smak kolejnych porcji naparu ukoronowany jest owocowym posmakiem. Herbata starcza na wiele zaparzeń.

  Waga jednej sztuki: 80g

 • Sheng Pu Erh Tuo Cha

  39,00 zł

  Herbata ciemna Pu Erh w swojej najbardziej tradycyjnej formie - Sheng, czyli naturalnie dojrzewającej, o liściach sprasowanych w formę gniazda. Jej smak dojrzewa wraz z wiekiem, herbaty tego typu przechowuje się latami, aby cieszyć się smakiem zmieniającym się wraz z upływem czasu, od świeżych nut kojarzących się z herbatami zielonymi, do głębokiego, słodkiego smaku po latach leżakowania. W wyniku naturalnie zachodzących w liściach procesów fermentacji uważa się, że ma bardzo korzystny wpływ na organizm człowieka.

  Waga: 100g