Herbata biała

Białe

 • China Jasmine Dragon...

  33,00 zł

  Najwyższej jakości liście i pączki są ręcznie zwijane w drobne perełki oraz aromatyzowane świeżo zebranymi kwiatami jaśminu. Po aromatyzacji, kwiaty są wybierane, zostawiając jedynie wyśmienity aromat jaśminu.

 • Nepal Jun Chiyabari...

  2 Opinia (e)
  37,00 zł

  Herbata pochodząca z najlepszego nepalskiego ogrodu - Jun Chiyabari, położonego na wysokości 1650-2200 m n.p.m. Jest wyjątkowa, najlepsza spośród wszystkich nepalskich, jakie mogliśmy zaoferować w naszej herbaciarni. Jej liście charakteryzuje nieco niższy stopień utlenienia jak na herbatę czarną, co sprawia, że jej napar jest jaśniejszy, a smak jest delikatny i kwiatowy, można w nim wyczuć wyraźną słodkość dojrzałych brzoskwiń z delikatnymi muskatowymi tonami. Już od pierwszego spróbowania zyskuje swoich miłośników przekonując ich niepowtarzalnym smakiem.

 • Rwanda BIO Silver Needles

  65,00 zł

  Najdelikatniejsze pączki ze szczytów gałązek krzewu herbacianego, suszone na powietrzu, oddają w naparze bogactwo naturalnych, delikatnych zapachów łąk i lasów. Herbata wyjątkowa, humanitarna, produkowana przy współpracy z organizacją Africa Healing Exchange, która pomaga pokrzywdzonym ocalałym po ludobójczych walkach, organizacja dzielącą się wiedzą na rzecz wzmocnienia lokalnej pozycji ekonomicznej Rwandy.

 • Słońce Orientu

  4,50 zł

  Ręcznie zwijana chińska biała herbata. Po zaparzeniu rozkwita w bukiet z kwiatem nagietka i jaśminem w środku.

 • Wietnam Pai Mu Tan

  12,00 zł

  Biała herbata zbierana i produkowana w naturalnych warunkach w południowo-zachodnim Wietnamie. Liście uprawiane u stóp Fansipanu, najwyższego szczytu Indochin dają napar o świeżym aromacie z dominującą nutą mango.

 • Yin Zhen "Srebrna Igiełka"

  60,00 zł

  Jedna z najwyżej cenionych białych herbat. Składa się jedynie z nierozwiniętych pączków, które pokryte są puszystymi włoskami. Zbiór odbywa się ręcznie. Wysoko doceniana za swój znakomity i doskonały słodki smak.

 • Yunnan White Special

  20,00 zł

  Herbata premium - najwyższej klasy biała herbata. Zbierana ręcznie na przełomie kwietnia i maja. Napar o delikatnym słodkawym posmaku i aromacie z nutami orzecha włoskiego i laskowego.

 • Zapach deszczu

  15,00 zł

  Połączenie białej herbaty z algami (spirulina) bogatymi w witaminę B, oraz ziołami takimi jak: rumianek, dziewanna. Jej niepowtarzalny słodkawy smak przełamany jest nutami świeżej pomarańczy. Zachwyca i relaksuje swą delikatnością.