Ceramika - Bolesławiec

Bolesławiec

 • Imbryk z podgrzewaczem...

  198,00 zł

  KOMPLET CERAMICZNY

  Szkliwiony, w kolorze ecru, udekorowany kolorowymi wzorami roślinnymi i kwiatowymi, a także linearnymi w kolorze kobaltu. dolna część kompletu - podgrzewacz - wyposażona w wyjmowaną ceramiczną podstawkę do świeczek tealight z rączką.

  Pojemność imbryka: ok. 700ml

  Ceramiczny zestaw do herbaty z Bolesławca ucieszy każdego miłośnika tego rodzaju ceramiki. Pojemny imbryk pozwoli przygotować dużą porcję herbaty, a dzięki podgrzewaczowi, napar nie wystygnie. Bogato zdobiony komplet będzie ozdobą stolika herbacianego i świetnie sprawdzi się jako prezent.

 • Kubek Bolesławiec

  69,00 zł

  KUBEK CERAMICZNY

  Całkowicie szkliwiony, o beczułkowatym kształcie, zewnętrzna powierzchnia udekorowana tradycyjnym wzorem białych kropek na niebieskim tle. Wnętrze kubka w kolorze biało-kremowym.

  Pojemność: ok. 500ml

  Duży kubek ceramiczny, wykonany w tradycyjnym stylu ceramiki bolesławieckiej. Idealny na prezent, a także jako ulubiony kubek do dużych porcji herbaty.

 • Zestaw herbaciany

  465,00 zł

  Ręcznie formowany zestaw herbaciany ceramiki bolesławieckiej. Zestaw składa się z 6 filiżanek ze spodkami, 6 talerzyków deserowych,  imbryka, podgrzewacza z łopatką do wkładania świeczki, cukiernicy oraz mlecznika. Ręcznie formowany i ręcznie zdobiony unikalną w świecie techniką stempelkową z motywem świątecznym.