Inne

 • Bambusowa bombilla 15cm

  14,00 zł

  Bambusowa rurka do picia yerba mate (bombilla). Dzięki drobnym otworom dobrze oddziela napar od suszu, naturalny wygląd ładnie komponuje się z naczyniem z tykwy do parzenia i picia yerba mate.

 • Kapturek ocieplający

  35,00 zł

  Kapturek ocieplający na imbryk w trzech motywach do wyboru. Poprawia efektywność parzenia i utrzymuje ciepło naparu po zaparzeniu.

 • Koreańskie drewniane siteczko

  65,00 zł

  Drewniane siteczko pochodzące z Korei, służące do filtrowania gotowego naparu podczas jego przelewania. Zostało specjalnie ukształtowane w sposób umożliwiające założenie go na krawędź miseczki sugu (służącej do zbierania gotowego naparu i rozlewania go następnie do czarek). Wykonane z naturalnych materiałów, doskonale dopełni komplet do herbaty.

 • Minutnik Klepsydra

  19,90 zł

  Poręczna, niewielka (13cm) klepsydra z metalowymi i drewnianymi wykończeniami. Idealnie sprawdzi się w kuchni zarówno przy parzeniu herbaty jak i przygotowaniu posiłków. Posiada trzy stopnie czasowe: 1,2 i 3 minuty.

 • Moździerz ceramiczny

  25,00 zł

  Biały moździerz ceramiczny z ergonomicznym tłuczkiem oraz miseczką ze specjalnie wyprofilowanym dzióbkiem umożliwiającym łatwe przesypywanie zmielonych przypraw. Z pewnością znajdzie zastosowanie w każdej kuchni.

 • Podgrzewacz metalowy

  28,00 zł

  Podgrzewacz w kolorze czarnym, w formie przypominającej ruszt, z miejscem na świeczkę typu tealight.

  Idealne rozwiązanie dla osób, które chcą utrzymać na dłużej temperaturę herbaty zaparzonej w większym czajniczku. Delikatna, ażurowa struktura dobrze komponuje się z pozostałymi elementami zastawy herbacianej.

 • Pudełko na herbaty Pu Erh

  23,00 zł

  PUDEŁKO DREWNIANE

  Naturalne, jasne, wykonane z surowego materiału, nielakierowane, nieolejowane.

  Wymiary: ok. 21x8x7cm

  Drewniane pudełko do przechowywania herbat Pu Erh i nie tylko, przegródki wewnątrz pozwolą na umieszczenie nawet trzech różnych herbat. Naturalny materiał zapewnia odpowiednie warunki dla liści herbacianych.

  Herbaty Pu Erh, to herbaty dojrzewające, których odpowiednie przechowywanie pozwala na uzyskanie coraz dojrzalszego smaku z każdym kolejnym rokiem. Nasze pudełko to także propozycja dla wszystkich, którzy potrzebują odpowiedniej oprawy dla przechowywanej herbaty, niezależnie od jej rodzaju, lub drobnych akcesoriów.

 • Sitko koreańskie bambusowe

  65,00 zł

  Koreańskie sitko wykonane z bambusa, przeznaczone do przelewania gotowej herbaty. Specjalnie wykonane nacięcie w spodniej części pozwala na stabilne umocowanie sitka na naczyniu, do którego przelewany będzie napar. Dostępne w trzech długościach.

 • Łyżeczka porcelanowa

  12,00 zł

  ŁYŻECZKA PORCELANOWA

  biała, wewnętrzna strona główki ozdobiona japońskim wzorem fal w kolorze niebieskim, trzonek zakończony niewielkim otworem.

  Długość: ok. 14cm

  Porcelanowa łyżeczka do codziennego użytku, doskonale przyda się do odmierzania liści herbaty, choć lista jej zastosowań może być bardzo długa. Dzięki tradycyjnemu motywowi dekoracji może łatwo dopasować się do azjatyckiej ceramiki herbacianej.