Inne

 • Kapturek ocieplający

  35,00 zł

  Kapturek ocieplający na imbryk w trzech motywach do wyboru. Poprawia efektywność parzenia i utrzymuje ciepło naparu po zaparzeniu.

 • Koreańskie drewniane siteczko

  65,00 zł

  Drewniane siteczko pochodzące z Korei, służące do filtrowania gotowego naparu podczas jego przelewania. Zostało specjalnie ukształtowane w sposób umożliwiające założenie go na krawędź miseczki sugu (służącej do zbierania gotowego naparu i rozlewania go następnie do czarek). Wykonane z naturalnych materiałów, doskonale dopełni komplet do herbaty.

 • Moździerz ceramiczny

  25,00 zł

  Biały moździerz ceramiczny z ergonomicznym tłuczkiem oraz miseczką ze specjalnie wyprofilowanym dzióbkiem umożliwiającym łatwe przesypywanie zmielonych przypraw. Z pewnością znajdzie zastosowanie w każdej kuchni.

 • Naklejki - czajniczki

  14,00 zł

  Naklejki z czajniczkami to doskonały dodatek do kalendarza lub plannera. Ozdobnym czajniczkiem możesz oznaczyć najbliższe rodzinne "tea party" albo udaną wizytę w Herbaty Czas. Naklejki herbaciane są dodatkowo kolorowanką - możesz ich używać w wersji czarno-białej lub wypełnić ulubionymi kolorami. Szczególnie polecamy kolorowanie przy filiżance ciepłej herbaty.

  Wymiary naklejek: 8 x 12,5 cm
  Opakowanie: Folia
  Liczba kartek w zestawie: 2

 • Pudełko na herbaty Pu Erh

  23,00 zł

  PUDEŁKO DREWNIANE

  Naturalne, jasne, wykonane z surowego materiału, nielakierowane, nieolejowane.

  Wymiary: ok. 21x8x7cm

  Drewniane pudełko do przechowywania herbat Pu Erh i nie tylko, przegródki wewnątrz pozwolą na umieszczenie nawet trzech różnych herbat. Naturalny materiał zapewnia odpowiednie warunki dla liści herbacianych.

  Herbaty Pu Erh, to herbaty dojrzewające, których odpowiednie przechowywanie pozwala na uzyskanie coraz dojrzalszego smaku z każdym kolejnym rokiem. Nasze pudełko to także propozycja dla wszystkich, którzy potrzebują odpowiedniej oprawy dla przechowywanej herbaty, niezależnie od jej rodzaju, lub drobnych akcesoriów.

 • Rymowane historie...

  36,00 zł

  "Rymowane historie herbaciane oraz miniatury"  to pierwszy w Polsce tomik poezji o herbacie Ivana Sitsko - debiutującego poety, miłośnika herbaty, podróżnika, idealisty, dobrego kolegi, człowieka wielu profesji.

  A oto cytat na zachętę:

  "Herbata na Ciebie czeka
  Na prawdziwego człowieka."

 • Sitko koreańskie bambusowe

  65,00 zł

  Koreańskie sitko wykonane z bambusa, przeznaczone do przelewania gotowej herbaty. Specjalnie wykonane nacięcie w spodniej części pozwala na stabilne umocowanie sitka na naczyniu, do którego przelewany będzie napar. Dostępne w trzech długościach.