Tajemnicza herbata Korei - parzenie i degustacja Ddeok-cha

Autor: Łukasz Janik Temat: Wydarzenia Z dnia:

Herbaty koreańskie wciąż są bardzo mało powszechne w Polsce. Chcemy to zmienić, gdyż Koreańska kultura herbaty ma wiele do zaoferowania. Przyjdźcie, posłuchajcie i spróbujcie. Będziemy mówić o tym, jak pije się herbatę w Kraju Porannego Spokoju.

Atrakcją wieczoru będzie zaparzenie i degustacja bardzo mało znanej (pamiętanej) i bardzo niszowej herbaty prasowanej Ddeok-cha, absolutny rarytas, rzadkość nawet w samej Korei! Niepowtarzalna okazja, by odkryć ten zapomniany smak, nawet przez samych Koreańczyków!

Spotkanie poprowadzi Łukasz Janik, koreanista, wielki pasjonat herbaty, członek naszego zespołu. Łukasz ubrany w oryginalny koreański strój zaparzy dla Was jedyną w swoim rodzaju herbatę, której będzie można spróbować tyko podczas spotkania. Nasza Ddeok-cha została stworzona w Korei w 2017 roku. Nie kupicie jej nigdzie indziej – jej ilość dedykowana jest tylko na degustację podczas wydarzenia.

Zapraszamy wszystkich na spotkanie, jeżeli wiecie, że wśród Was jest fan herbaty – udostępnijcie wydarzenie dalej – będzie nam bardzo miło! Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o rezerwacje pod adresem: kontakt@herbatyczas.pl