• Nowy

Komplet Celadon - koreański imbryk z czarkami, sugu i wazonikiem

398,00 zł
Brutto

Koreański komplet do herbaty dla pięciu osób składający się z imbryka do zaparzania herbaty, miseczki sugu, pięciu czarek oraz wazonika. Komplet wykonany z celadonu, odmiany koreańskiej ceramiki, której początki sięgają XI wieku, a która swoje apogeum osiągnęła w wiekach XII i XIII. Zielonkawo zabarwione elementy kompletu dekorowane są motywem lecących żurawi wykonanym techniką intarsji, w kolorach białym i czarnym. Komplet wykonany został ręcznie, wypalony w tradycyjnym piecu opalanym drewnem, w pracowni mistrza ceramiki tworzącego w miejscowości Gangjin, słynącej w Korei z wyrobów celadonowych.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Opis

Pochodzenie
Korea, Gangjin

Brak opinii użytkowników.

Zobacz także