Koreański imbryk z czarkami i sugu

398,00 zł
Brutto

KOMPLET HERBACIANY

Zestaw ceramiczny złożony z siedmiu elementów - imbryka z uchwytem bocznym, miseczki sugu i pięciu czarek. Wszystkie elementy ręcznie ozdobione motywem lotosu w kolorze kobaltu, całkowicie szkliwione, w kolorze białym z widocznymi ciemnymi drobinkami.

Tradycyjne koreańskie zestawy do herbaty składają się z pięciu lub siedmiu elementów i przeznaczone są odpowiednio dla trójki lub piątki uczestników spotkania. Miseczka sugu, nieodłączny element zestawu, służy do schłodzenia wody na herbatę oraz do przelania gotowego naparu przed napełnieniem nim czarek.

Jasny, delikatnie zdobiony i bardzo elegancki zestaw pozwoli na przygotowanie herbaty w duchu koreańskiej ceremonii, ale służyć może także do przygotowania każdego innego rodzaju herbaty.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Brak opinii użytkowników.