• Nowy

Zestaw koreański

398,00 zł
Brutto

ZESTAW CERAMICZNY

Zestaw złożony z siedmiu elementów - imbryka z uchwytem bocznym, miseczki sugu, pięciu czarek. Każdy z elementów całkowicie szkliwiony, w kolorze białym, z widocznymi ciemnymi drobinkami, udekorowany wzorem lotosu w kolorze kobaltowym.

Tradycyjne koreańskie zestawy do herbaty składają się z pięciu lub siedmiu elementów i przeznaczone są dla, odpowiednio, trójki lub piątki uczestników spotkania. Miseczka sugu, nieodłączny element zestawu, służy do schłodzenia wody na herbatę oraz do przelania gotowego naparu zanim napełni się nim czarki.

Jasny, delikatnie zdobiony i bardzo elegancki zestaw pozwoli na przygotowanie herbaty w duchu koreańskiej ceremonii, ale służyć może także do przygotowania każdego innego rodzaju herbaty.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Brak opinii użytkowników.