Koszt wysyłki

Produkty mogą być odebrane osobiście w siedzibie firmy lub wysłane firmą spedycyjną. Koszt wysyłki paczki do 2kg wynosi 15zł brutto, za pobraniem 21 zł brutto.

W przypadku zamówień powyżej 200zł brutto towar wysyłamy na nasz koszt Czas realizacji zamówienia do 4 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia.

Termin realizacji może być przesunięty w przypadku braku produktów w magazynie, o czym poinformujemy Kupującego.

Sposób pakowania

Herbaty i kawy pakowane są w dwuwarstwowe torebki ze struną o gramaturze: 50g, 100g, 250g, 500g lub 1kg. Używane torebki pozwalają na dłuższe zachowanie świeżości zakupionych produktów.

Gwarancja jakości i reklamacje

Reklamacje rozpatrujemy w ciągu 14 dni od daty zgłoszenia. kupujący zobowiązany jest zaraz po otrzymaniu towaru sprawdzić jego jakość. Zakupiony towar może zostać zwrócony do 14 dni od daty otrzymania. Podstawą reklamacji dotyczącej jakości dostarczonych towarów, mogą być tykoi te towary, które pozostaną postawione do dyspozycji Sprzedawcy i nie noszą znamion uszkodzeń mechanicznych.

Terminy dostawy

Czas realizacji zamówienia to czas, który upływa od chwili potwierdzenia zamówienia do wysłania zamówionych towarów z Herbaciarni. Zamówienia realizowane są w ciągu 3 dni roboczych od potwierdzenia zamówienia.

Termin otrzymania przesyłki to czas realizacji + przewidywany czas dostawy.

Herbatyczas.pl wysyła zamówione towary za poŚrednictwem Poczty Polskiej (pocztex 48h). Nasze produkty pakujemy bardzo dokładnie, ale nie możemy wziąć odpowiedzialności za ich całkowite bezpieczeństwo podczas realizacji przesyłki. Dlatego, jeśli opakowanie nosi ślady zniszczenia, prosimy o nieodbieranie przesyłki lub otworzenie jej przy listonoszu i sprawdzenie zawartości. Jeśli przesyłka jest uszkodzona prosimy o niezwłoczny kontakt z naszą Herbaciarnią. Po otrzymaniu przez nas uszkodzonych towarów, w miarę dostępności w magazynie prześlemy Państwu nowe produkty lub zwrócimy poniesione przez Państwa koszty.

Koszty dostawy przesyłek na terenie Polski zawarte są w poniższej tabeli:

Płatność przelewem /Dotpay.pl /payU.pl

Płatność przy odbiorze

Poczta Polska (pocztex 48h)

15 zł

21 zł

Odbiór osobisty

0 zł

0 zł

Zamówienie powyżej 200 zł Poczta Polska

0 zł

6 zł

Zamówienia o wartości przekraczającej 200 PLN są dostarczane na koszt Herbaciarni Herbatyczas.pl (nie dotyczy zamówień płatnych przy odbiorze).