BIO Japan Sencha Makinohara'18

29,00 zł
Brutto

Najwyższej jakości japońska sencha z limitowanego wiosennego zbioru 2018, o wyrazistym smaku ze słodkawymi nutami umami. Przygotowana w małym ogrodzie w Makinohara przez państwa Sugimoto. Parowana na sposób tokijski. Oryginalne opakowanie zawiera 100g herbaty.

Waga
Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Ogród uprawiany jest rodzinnie z największą dbałością o jakość gleby, krzewów herbacianych i wytwarzanej z nich herbaty. Całość niewielkiej produkcji herbaty jest dystrybuowana do ich stałych klientów w Japonii. Jesteśmy chlubnym wyjątkiem otrzymując już czwarty rok z rzędu herbaty od Państwa Sugimoto. Możemy powiedzieć, że cieszymy się ich zaufaniem i przyjacielskimi relacjami z Nimi. Dostarczając ich herbaty na rynek przekazujemy ich najlepsze życzenia zdrowia i szczęścia.

Opis

Pochodzenie
Japonia
Parzenie
70°C, 1~2 min
Gatunek 
2018-05-22

Wyjątkowa

Jedyna w swoim rodzaju herbata prosto z Japonii. Wyjątkowa w smaku, z wyczuwalnym smakiem umami. Jedna z moich ulubionych!

Zobacz także