• Nowy

Spotkanie z herbatami mistrza Lao Ming

30,00 zł
Brutto

Zapraszamy w czwartek, 19 września na godzinę 19:00 na spotkanie z wyjątkowymi herbatami z mroźnego szczytu (Dong Ding) autorstwa mistrza Lao Ming.

Mistrz Lao Ming z Tajwanu, którego herbaty mamy zaszczyt oferować w naszej herbaciarni, zajmuje się herbatami oolong według opracowanej przez siebie metody. Całe swoje dotychczasowe życie poświęcił odkrywaniu smaku herbaty Dong Ding oraz opracował jedne z najlepszych metod obróbki i przygotowania jej liści. Herbaty wytwarzane przez niego to bardziej manifest artystyczny twórcy, niż produkt.

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Dong Ding Oolong od mistrza Lao Minga to herbata ściśle limitowana, biorąc pod uwagę jej ograniczoną możliwościami twórcy ilość. Do tego, herbaty te są dostępne tylko wybranemu przez samego artystę gronu, stąd nasza wielka radość, że i my możemy ich dzięki jego zgodzie kosztować.

Podczas spotkania spróbujemy dwóch wyjątkowych herbat Dong Ding nazwach T58 i T68. Będziemy rozkoszować się doznaniami smakowymi i zapachowymi, porównywać oraz doświadczać, a także obserwować jaki wpływ mają na nas te herbaty parzone z największą uwagą i pieczołowitością przy użyciu stylu gong-fu cha.

Smaki naparów każdy może odczuwać inaczej i jest to kwestia bardzo indywidualna. Przyjdź, skosztuj i przekonaj się sam, czy znajdujesz się w kręgu wybranych - osób wyczulonych na najsubtelniejsze nuty smakowe!

Spotkanie poprowadzi pasjonat herbaty i autor projektu https://ZielonaiCzarna.pl/ Ivan Sitsko, laureat międzynarodowego konkursu Tea Masters Cup, doświadczony w sztuce parzenia herbaty.

Zapraszamy wszystkich na spotkanie, jeżeli wiecie, że wśród Was jest fan herbaty – udostępnijcie wydarzenie dalej – będzie nam bardzo miło! Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc.

Brak opinii użytkowników.