Shincha Sugimoto

148,00 zł
Brutto

Najwyższej jakości, najmłodsze szmaragdowe listki z pierwszego tegorocznego zbioru, w kształcie drobnych igiełek, zebrane w małym, rodzinnym ogrodzie herbacianym Państwa Sugimoto. Po zaparzeniu dają uroczy, wiosenno-zielony kolor naparu, o intensywnym zapachu i urzekającym smaku umami.

Przez kolejne pokolenia Rodzina Państwa Sugimoto wytwarza swoje herbaty samodzielnie, od zbiorów po pakowanie (patrz też Sencha Makinohara) tylko na rynek japoński. Ich herbaty mają swoich tradycyjnych odbiorców od pokoleń i są im dostarczane z myślą o zaspakajaniu klasycznych, japońskich gustów.

Parzenie:
1 łyżeczka/150ml
70st C
0,5-1 min
3 parzenia

Waga
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

 

 

Proponujemy szybkie parzenie: pierwsze 70-80C ok 0,5 -1 min, kolejne o połowę krótsze, trzecie tak jak pierwsze. Dla osób, które preferują dokładniejsze przecedzenie naparu, od drobniutkich listków, proponujemy gęste sitko używane do tego celu.

Ogród Państwa Sugimoto jest uprawiany rodzinnie, przez pokolenia, z największą dbałością o jakość gleby, krzewy herbaciane i wytwarzaną z nich herbatę. Herbaty są dystrybuowane tylko do ich stałych klientów w Japonii. Do nas są wysyłane tylko ze względu na osobistą i długoletnią znajomość. Możemy powiedzieć, że cieszymy się ich zaufaniem i przyjacielskimi relacjami z Nimi. Dostarczając ich herbaty na rynek przekazujemy ich najlepsze życzenia zdrowia i szczęścia.

Oryginalne opakowanie zawiera 100g herbaty.

Brak opinii użytkowników.

Zobacz także