Czarka koreańska Ido

290,00 zł
Brutto

CZARKA CERAMICZNA

Ręcznie wykonana, całkowicie szkliwiona. Materiał podstawowy w kolorze ochry pokryty szkliwem, które na zewnętrznej powierzchni naczynia zbryla się odsłaniając go. Wnętrze czarki szkliwione całkowicie z widocznymi zaciekami masy szkliwiącej.

Pojemność: ok. 70ml

Autor: Shin Bong-gyun (Jirang-yo), sygnowana

Koreańska czarka w stylu Ido, zwanym w Korei "Jeong-ho", który rozwinął się w późniejszych latach panowania dyn. Lee Jeoson (XVI-XXVIIw.). Szkliwo na zewnętrznej powierzchni czarki przybiera postać najczęściej spotykaną w tym stylu ceramicznym - zbryloną, odsłaniającą miejscami glinę. Czarka wypalona w tradycyjnym piecu opalanym drewnem, wykonana przez cenionego mistrza tradycyjnej koreańskiej ceramiki.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Opis

Pochodzenie
Korea, Ulsan
Autor
Shin Bong-gyun

Brak opinii użytkowników.

Zobacz także