Shincha Sugimoto 2018

132,00 zł
Brutto

Najwyższej jakości, najmłodsze szmaragdowe listki z pierwszego tegorocznego zbioru, w kształcie drobnych igiełek, zebrane w rodzinnym ogrodzie herbacianym Państwa Sugimoto. Po zaparzeniu dają uroczo wiosenno-zielony kolor naparu o intensywnym zapachu i urzekającym smaku umami.

Waga
Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Ogród uprawiany jest rodzinnie z największą dbałością o jakość gleby, krzewów herbacianych i wytwarzanej z nich herbaty. Całość niewielkiej produkcji herbaty jest dystrybuowana do ich stałych klientów w Japonii. Jesteśmy chlubnym wyjątkiem otrzymując już czwarty rok z rzędu herbaty od Państwa Sugimoto. Możemy powiedzieć, że cieszymy się ich zaufaniem i przyjacielskimi relacjami z Nimi. Dostarczając ich herbaty na rynek przekazujemy ich najlepsze życzenia zdrowia i szczęścia.

Opis

Pochodzenie
Japonia
Parzenie
70°C, 1~2 min

Brak opinii użytkowników.

Zobacz także